Açılış konuşması Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Vedat Topuz tarafından yapıldı. Yüsekokul bazında dereceye giren öğrencilere başarı belgeleri verildikten sonra tören, diploma dağıtımı ile sona erdi.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/20/tbmyo/thumb_DSC_1703.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/20/tbmyo/thumb_DSC_1714.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/20/tbmyo/thumb_IMG_7012.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/20/tbmyo/thumb_IMG_7016.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/20/tbmyo/thumb_IMG_7022.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/20/tbmyo/thumb_IMG_7031.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/20/tbmyo/thumb_IMG_7038.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/20/tbmyo/thumb_IMG_7040.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/20/tbmyo/thumb_IMG_7046.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/20/tbmyo/thumb_IMG_7047.jpg)
Açılış konuşması Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Vedat Topuz tarafından yapıldı. Yüsekokul bazında dereceye giren öğrencilere başarı belgeleri verildikten sonra tören, diploma dağıtımı ile sona erdi.