Üniversitemizin Mühendislik Fakültesi kadrosunda ve İşletme Fakültesi'nde görevli olan Yrd. Doç. Dr. Arzu Baloğlu, Avrupa Komisyonu tarafından Ufuk 2020 2016-2017 İş Programı çerçevesindeki "Health, demographic change and well-being" genel alanındaki bir çağrıda uzaktan ve Brüksel'de komisyon binasında düzenlenecek olan panelde değerlendirme sürecine katılmak üzere "hakem" olarak davet edildi. Öğretim görevlimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/03/29/thumb_EU_Meeting.jpg)