Doç. Dr. Alper Yıldırım'ın danışmanlığını yaptığı Tıp Fakültesi öğrencileri Berk Yücetürk, Gamze Nizam, Büşra Yıldız, Nisan Koca'nın TÜBİTAK 2219-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Desteği Programı kapsamında "Nötrofil-Kolesterol İlişkisinde Cinsiyet Hormonlarının Rolünün Araştırılması" başlıklı proje ile destek almaya hak kazandılar.
Öğretim üyemizi ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/galleries/2021/05/7348/_thumb/Adsız.jpg)