Marmara Üniversitesi Tarih-i Marmara Topluluğu'nun organizasyonuyla gerçekleşen iftar programına, üniversitemiz Tarih Bölümü Öğretim Üyeleri; Prof. Dr. Davut Hut, Prof. Dr. Yüksel Çelik, Prof. Dr. Okan Yeşilot, Doç. Dr. Ali Satan, Dr. Öğr. Üyesi Sadi Kucur, Öğr. Gör. Aytül Durmaz Hut katıldı. Tarih-i Marmara Topluluğu'nun Danışmanı ve aynı zamanda FSMV Üniversitesi Tarih Bölümü Başkanı olan Prof. Dr. Zekeriya Kurşun'un da iştirak ettiği iftar programında, topluluğun gelecek organizasyonları ve programları üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/05/21/tarihi/thumb_tarihi1.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/05/21/tarihi/thumb_tarihi2.jpg)