Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan tören, protokol konuşmaları ile devam etti. Dereceye giren öğrencilere plaketleri takdim edildikten sonra diplomalar dağıtıldı. Tören, kep atma merasimi ile sona erdi.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/21/takı/thumb_IMG_7302.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/21/takı/thumb_IMG_7326.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/21/takı/thumb_IMG_7327.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/21/takı/thumb_IMG_7328.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/21/takı/thumb_IMG_7329.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/21/takı/thumb_IMG_7330.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/21/takı/thumb_IMG_7331.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/21/takı/thumb_IMG_7332.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/21/takı/thumb_IMG_7333.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/21/takı/thumb_IMG_7337.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/21/takı/thumb_IMG_7343.jpg)
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan tören, protokol konuşmaları ile devam etti. Dereceye giren öğrencilere plaketleri takdim edildikten sonra diplomalar dağıtıldı. Tören, kep atma merasimi ile sona erdi.