Hocamızın naaşı başında düzenlenen törene, Rektörümüz Erol Özvar ile öğretim üyelerimiz katıldı. Prof. Dr. Acar Sevim, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii’nde kılınacak öğle namazını müteakip, Kilyos Ağlamış Dede Kabristanı’nda defnedildi.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/22/cenazetöreni/thumb_DSC_2100.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/22/cenazetöreni/thumb_DSC_2110.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/22/cenazetöreni/thumb_DSC_2141.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/22/cenazetöreni/thumb_DSC_2143.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/22/cenazetöreni/thumb_DSC_2155.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/22/cenazetöreni/thumb_DSC_2181.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/22/cenazetöreni/thumb_DSC_2185.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/22/cenazetöreni/thumb_DSC_2283.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/22/cenazetöreni/thumb_DSC_2294.jpg)
Hocamızın naaşı başında düzenlenen törene, Rektörümüz Erol Özvar ile öğretim üyelerimiz katıldı. Prof. Dr. Acar Sevim, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii’nde kılınacak öğle namazını müteakip, Kilyos Ağlamış Dede Kabristanı’nda defnedildi.