Marmara Üniversitesi ve Mimar Sinan Üniversitesi öğrencilerinden oluşan aktif katılımcılar 10:00-16:00 saatleri arasında performanslarını sergilediler. Etkinlik, Müzik Bölümü tarafından hazırlanan katılım sertifikalarının takdimiyle sona erdi.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/05/masterclass/thumb_327a0a9c-8089-4c5e-9abc-ce4ead8b844a.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/05/masterclass/thumb_IMG_2381.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/05/masterclass/thumb_IMG_2382.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/05/masterclass/thumb_IMG_2393.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/05/masterclass/thumb_IMG_2424.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/05/masterclass/thumb_IMG_2436.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/05/masterclass/thumb_IMG_2445.jpg)
Marmara Üniversitesi ve Mimar Sinan Üniversitesi öğrencilerinden oluşan aktif katılımcılar 10:00-16:00 saatleri arasında performanslarını sergilediler. Etkinlik, Müzik Bölümü tarafından hazırlanan katılım sertifikalarının takdimiyle sona erdi.