Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda protokol konuşmalarının ardından Dr. Öğr. Üyesi Ercan Mertoğlu'nun yönetiminde mini konser verildi. Öğrencilere diplomalarının verilmesinin ardından kep töreni ile program sona erdi.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6953.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6959.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6960.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6961.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6962.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6963.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6964.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6965.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6967.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6968.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6969.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6970.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6971.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6973.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6974.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6975.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6976.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6978.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6979.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6981.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6982.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6983.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6985.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6986.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6988.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6989.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6990.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6991.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/06/11/okul/thumb_IMG_6995.jpg)
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda protokol konuşmalarının ardından Dr. Öğr. Üyesi Ercan Mertoğlu'nun yönetiminde mini konser verildi. Öğrencilere diplomalarının verilmesinin ardından kep töreni ile program sona erdi.