Biyomühendislik Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Ahu Altınkut Uncuoğlu’nun danışmanı olduğu son sınıf öğrencilerimiz Anahita Hemmat Zadeh Khıabanı, Bilgen Özsoy ve Erhan Karadağ’ın TÜBİTAK 2209/B Sanayiye Yönelik Lisans Araştırma Projeleri Desteği Programı’na sunmuş olduğu “Tarımda Çevre Dostu Teknolojiler: Organik Temelli Nanogübrelerin Üretimi ve Kullanımı” başlıklı proje TÜBİTAK tarafından desteklenmeye uygun bulunmuştur. Hocamızı ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılar dileriz.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/galleries/2021/02/7042/_thumb/bitirme öğrencilerimiz AAU.jpeg)