Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Onur Cihan'ın danışmanlığında, Elektrik-EIektronik Mühendisliği öğrencilerimizden Berat Asrın Caferoğlu ve Zeynep Elbir "Meyve ve Sebzelerin Tazelik Derecesinin Derin Öğrenme ve Makine Öğrenmesiyle Belirlenmesi" başlıklı proje önerisi ile TÜBİTAK 2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı kapsamında destek almaya hak kazandılar. Öğretim üyemizi ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/galleries/2021/11/8356/_thumb/TÜBİTAK.jpg)