Törenin açılış konuşması Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Doğruel tarafından yapıldı. Bölümlerde dereceye giren öğrenciler açıklandıktan sonra diplomaların dağıtılması ile tören sona erdi.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/23/MÜH/thumb_IMG_7139.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/23/MÜH/thumb_IMG_7152.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/23/MÜH/thumb_IMG_7160.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/23/MÜH/thumb_IMG_7191.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/23/MÜH/thumb_IMG_7204.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/23/MÜH/thumb_IMG_7238.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/23/MÜH/thumb_IMG_7246.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/23/MÜH/thumb_IMG_7259.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/23/MÜH/thumb_IMG_7271.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/23/MÜH/thumb_IMG_7319.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/23/MÜH/thumb_IMG_7343.jpg)
Törenin açılış konuşması Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Doğruel tarafından yapıldı. Bölümlerde dereceye giren öğrenciler açıklandıktan sonra diplomaların dağıtılması ile tören sona erdi.