Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği öğretim üyesi Dr. Öğr. Üyesi Uğur Özveren'in tez danışmanlığını yaptığı yüksek lisans öğrencisi Furkan Kartal, " The Design and Development of Artificial Intelligence Controlled Laboratory Scale Fluidized Bed Gasifier" isimli tezi ile TÜBİTAK 2210-C Yurt İçi Öncelikli Alanlar Yüksek Lisans Burs Programına kabul edildi.
Öğrencimizi ve hocamızı tebrik eder, başarılar dileriz.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/galleries/2021/06/7654/_thumb/20210625_101624_HDR.jpg)