Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Gökhan Bora Esmer'in danışmanlığında Elektrik Elektronik Mühendisliği lisans öğrencilerimiz Orhan Ağırman, Mehmet Akif Karaca, Melike Yapıcı, Ramazan Kazıkoğlu'nun TÜBİTAK 2209-A Üniversite Öğrencileri Destekleme Programı kapsamında ''Medikal Sensörlerin Konumlarının ve Yönelimlerinin Hassas ve Gerçek Zamanlı Ölçümünün İzlenmesi” başlıklı projeleri kabul edildi.
Öğretim Üyemizi ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/galleries/2021/05/7354/_thumb/öğrenciler1.jpg)