Törenin açılış konuşması Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Sare Şengül tarafından yapıldı. Yapılan konuşmaların ardından dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi. Tören, diplomaların dağıtılması ve öğretmen yemininin edilmesi ile sona erdi.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/07/matematik/thumb_IMG_6297.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/07/matematik/thumb_IMG_6298.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/07/matematik/thumb_IMG_6300.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/07/matematik/thumb_IMG_6301.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/07/matematik/thumb_IMG_6304.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/07/matematik/thumb_IMG_6307.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/07/matematik/thumb_IMG_6308.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/07/matematik/thumb_IMG_6309.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/07/matematik/thumb_IMG_6310.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/07/matematik/thumb_IMG_6323.jpg)
Törenin açılış konuşması Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Sare Şengül tarafından yapıldı. Yapılan konuşmaların ardından dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi. Tören, diplomaların dağıtılması ve öğretmen yemininin edilmesi ile sona erdi.