Türkiye Kulüpler Şampiyonası İstanbul İl Yarışmaları Avrupa ve Anadolu grubu olmak üzere iki grupta 15-22-23 Nisan tarihlerinde yapıldı. Avrupa yakasında 6 takım (döner sistem) yarışmaya katılırken, Anadolu yakasında 10 takım (5 tur İsviçre sistemi) yarışmaya katıldı. Turnuva; Avrupa yakasında Bağcılar Gençlik Merkezi'nde, Anadolu yakasında ise Kartal Belediyesi binasında yapıldı. İlk kez katıldığımız İstanbul Kulüpler Şampiyonası'nda bizi başarı ile temsil eden satranç takımızı tebrik eder, 8-15 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Kulüpler Şampiyonası final müsabakalarında da takımımıza başarılar dileriz.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/05/02/satranç/thumb_satran_1.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/05/02/satranç/thumb_satran_2.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/05/02/satranç/thumb_satran_3.jpg)