Marmara Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Kulübü (MUMMES) ve Marmara BİYOM Kulübü iş birliği ile düzenlenen seminerde; Dr. Özge Akbulut’un hastaları tekrar topluma kazandırmak için yapmış olduğu meme çalışmalarına dair ayrıntılar, alanının ve çalışmalarının yanı sıra temel mühendislik problemleri, girişimcilik ve sosyal sorumluluk projelerine dair görüşleri katılımcılarla paylaşıldı.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/10/13/malzeme/thumb_malmuh1.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/10/13/malzeme/thumb_malmuh2.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/10/13/malzeme/thumb_malmuh3.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/10/13/malzeme/thumb_malmuh4.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/10/13/malzeme/thumb_malmuh5.jpg)