3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası kapsamında, kamuoyunda bilinç oluşturmak ve bağışa teşvik etmek amacıyla Marmara Üniversitesi KANOPE kulübü tarafından Kadıköy Belediyesi, Tüsoder, İyilik İçimizde Derneğiyle birlikte 7-8 Kasım tarihlerinde "Yaşamım Ellerinde!" etkinliği gerçekleştirildi. Etkinlikte insanlara, bir organ bağışçısı olarak 8 kişinin hayatının kurtarılabileceği ve belki bir gün herkesin organ bağışına ihtiyaç duyabileceği anlatılarak, konunun önemi vurgulandı.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/11/09/kanope/thumb_kanope1.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/11/09/kanope/thumb_kanope2.jpg)