Atatürk Eğitim Fakültesi Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. İlknur Güven’in danışmanlığında Fen Bilgisi Öğretmenliği lisans öğrencilerimiz TÜBİTAK 2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı kapsamında Yağmur Aykul ''Eğitimde Yapay Zeka Uygulamalarına Minik Adımlar: Newton Modeli Örneği, Sevde Nur Yerişenoğlu ''Görme Engelli Öğrencilere Yönelik Sesli Dokunsal Elektronik Materyal Geliştirilmesi ve Uygulanması’’ projeleri desteklenmeye uygun bulundu. Öğretim üyemizi ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/galleries/2021/05/7312/_thumb/İLKNUR GÜVEN (1).jpeg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/galleries/2021/05/7312/_thumb/YAGMURAYKUL.jpeg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/galleries/2021/05/7312/_thumb/Sevde.jpg)