Endonezya'daki 6 farklı üniversitenin yöneticileri, üniversitemizle işbirliği yapmak için ziyarete geldiler. Heyeti, üniversitemizin Rektörü Prof. Dr. M. Emin Arat adına, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Recep Bozlağan kabul etti.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/04/28/endonezya/thumb_DSC_6087.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/04/28/endonezya/thumb_DSC_6093.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/04/28/endonezya/thumb_DSC_6098.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/04/28/endonezya/thumb_DSC_6101.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/04/28/endonezya/thumb_DSC_6102.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/04/28/endonezya/thumb_DSC_6128.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/04/28/endonezya/thumb_DSC_6130.jpg)
Endonezya'daki 6 farklı üniversitenin yöneticileri, üniversitemizle işbirliği yapmak için ziyarete geldiler. Heyeti, üniversitemizin Rektörü Prof. Dr. M. Emin Arat adına, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Recep Bozlağan kabul etti.