Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Dr. Öğr. Üyesi Salih Bayar’ın danışmanlığında Elektrik Elektronik Mühendisliği Lisans Öğrencisi Hakkı Tolga Oy’un TÜBİTAK 2209-A Üniversite Öğrencileri Destekleme Programı kapsamında “Özelleştirilmiş Çoklu Windows Yükleme Otomasyon Sistemi” başlıklı proje ile destek almaya hak kazandı.
Öğretim Üyemizi ve öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/galleries/2021/05/7384/_thumb/salih_bayar.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/galleries/2021/05/7384/_thumb/hakki_tolga_oy.jpeg)