Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahu Altınkut Uncuoğlu’nun danışmanı olduğu son sınıf öğrencileri Hilal Toy ve Hamdiye Göze, “Çeltik Islahında Saf Bitki Hatlarının Eldesi için Biyoteknolojik Uygulamalar” adlı proje ile "2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı" kapsamında desteklenmeye hak kazandılar.
Öğretim Üyemizi ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/galleries/2021/05/7378/_thumb/WhatsApp Image 2021-05-05 at 14.42.26.jpeg)