Törenin açılış konuşmasını Atatürk Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Şükrü Özdemir yaptı. Yapılan konuşmaların ardından dereceye giren öğrencilere başarı belgeleri takdim edildi. Tören, diplomaların dağıtılması ile sona erdi.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/08/fizik/thumb_IMG_6326.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/08/fizik/thumb_IMG_6331.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/08/fizik/thumb_IMG_6336.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/08/fizik/thumb_IMG_6338.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/08/fizik/thumb_IMG_6339.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/08/fizik/thumb_IMG_6341.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/08/fizik/thumb_IMG_6343.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/08/fizik/thumb_IMG_6347.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/08/fizik/thumb_IMG_6348.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/08/fizik/thumb_IMG_6350.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/06/08/fizik/thumb_IMG_6359.jpg)
Törenin açılış konuşmasını Atatürk Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Şükrü Özdemir yaptı. Yapılan konuşmaların ardından dereceye giren öğrencilere başarı belgeleri takdim edildi. Tören, diplomaların dağıtılması ile sona erdi.