53. Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen, moderatörlüğünü üniversitemiz Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Yrd. Doç. Dr. Güssün Güneş'in yaptığı panele, Mimar-İç Mimar Leyla Yücel, Marmara Üniversitesi Yapı İşleri'ndenDr. Serpil Keçeli, Fatih Ayar ve Mimar-Müteahhit Aslıhan Özcan konuşmacı olarak katıldı. Panelde Marmara Üniversitesi Merkez Kütüphanede yapılan yenileme çalışmaları detaylarıyla paylaşıldı. Panelin ardından fakültenin kütüphanesi katılımcılar tarafından gezildi.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/03/30/kutuphane/thumb_IMG_3230.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/03/30/kutuphane/thumb_IMG_3235.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2017/03/30/kutuphane/thumb_IMG_3257.jpg)