Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programın açılış konuşmasını Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sebahat Deniz ve Azerbaycan Cumhuriyeti 3. Konsolos Ramiz Hacizade tarafından yapıldı. Açılış konuşmalarının ardından panellere geçildi.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/22/kültürgünleri/thumb_DSC_2018.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/22/kültürgünleri/thumb_DSC_2063.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/22/kültürgünleri/thumb_DSC_2077.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/22/kültürgünleri/thumb_DSC_2091.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/22/kültürgünleri/thumb_DSC_2320.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/22/kültürgünleri/thumb_DSC_2324.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/22/kültürgünleri/thumb_DSC_2342.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2018/10/22/kültürgünleri/thumb_DSC_2348.jpg)
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programın açılış konuşmasını Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sebahat Deniz ve Azerbaycan Cumhuriyeti 3. Konsolos Ramiz Hacizade tarafından yapıldı. Açılış konuşmalarının ardından panellere geçildi.