İnovasyon ve Teknoloji Transfer Ofisi (MİTTO) tarafından Farkındalık, Tanıtım, Bilgilendirme ve Eğitim Hizmetleri kapsamında PROJE EĞİTİM MERKEZİ (PEM) işbirliği kapsamında ücretsiz olarak 25 Şubat 2015 Çarşamba Günü, 10.00-12.30 saatleri arasında Teknoloji Fakültesi Konferans Salonunda "Proje Yönetimi, İş Analizi ve Yazılım Testleri" konularını içeren Eğitim ve Bilgi Günü yapılacaktır. Eğitime tüm akademisyen ve öğrencilerimiz davetlidir.