“Understanding the Capital Flows” (Sermaye Akımlarını Anlama) başlığıyla British Academy Newton İleri Burs Programı bünyesinde gerçekleştirilen çalıştaya; Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’ndan konuşmacıların yanı sıra, Marmara Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi ve yurt dışından Universitat Pompeu Fabra ve Edge Hill University’den konuşmacılar katılmıştır.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2016/02/12/thumb_DSC_4820.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2016/02/12/thumb_DSC_4830.jpg)