MİTTO 2018 yılında yürüttüğü Ön Kuluçka Programı’nı başarı ile tamamladı. Programa 10 takım seçildi ve takımlar Mentors Network Turkey’in “girişimcilik” eğitimlerini aldı. Program desteği alan 2 takım şirketleşirken 4 takım da BİGG desteği alarak şirketleşme sürecindedir.
Program iş fikirlerinin olgunlaştırılarak ticarileştirilmesi hedefini güden programla ilgili detaylı bilgi için: https://mitto.marmara.edu.tr/
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2019/03/06/mitto on kulucka/thumb_orj_n_kulucka3.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2019/03/06/mitto on kulucka/thumb_orj_n_kulucka4.jpg)
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/haber/2019/03/06/mitto on kulucka/thumb_orj_n_kulucka5.jpg)