Dr. Öğretim Üyesi Beste Turanlı 'nın danışmanı olduğu son sınıf öğrencileri Beyza Mert ve Kübra Kara,“Sistem Biyolojisi Yaklaşımı ile Dilate Kardiyomiyopatinin Erken Tanısında Kullanılacak Moleküler Biyobelirteçlerin Bulunması” adlı proje ile "2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı" kapsamında desteklenmeye hak kazandılar.
Öğretim Üyemizi ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
![](https://www.marmara.edu.tr/dosya/www/galleries/2021/05/7375/_thumb/kübra beyza.jpeg)